קניית מטבעות קריפטו

אנו עובדים עם שותפים מאומתים כדי לספק לך את חוויית קניית הקריפטו המאובטחת ביותר וחלקה. כאשר אתה קונה או מוכר מטבעות קריפטוגרפיים, אנו חושפים את שערי החליפין והעמלות שאתה גובה עבור כל עסקה.

מטבעות קריפטוגרפיים הם נכס של נושא

כגון מזומן או תכשיטים, מה שאומר שהנושא הנושא הוא הבעלים החוקיים. משתמשים מתקדמים אינם צריכים להפקיד מפתחות הצפנה או ארנקים דיגיטליים לצדדים שלישיים כגון מרכזיות, מכיוון שלעתים קרובות הם אינם מוסדרים ופגיעים בפני האקרים, רמאי יציאה ומעוף כספי הלקוחות.

כשאתה קונה מטבעות קריפטוגרפיים בבורסה, עליך להעביר את המטבע הקריפטוגרפי מהארנק לחנות. זה מאפשר לך להעביר את המטבעות הווירטואליים שלך ולהנפיק אותם ברגע שמתקבל הביטקוין.

זה כמובן לא הארנק האמיתי שלך

אלא ארנק וירטואלי שתקבל בעת פתיחת חשבונך בבורסה. ארנקים לחומרה נראים כמו כונני הבזק מסוג USB, אך הם מאובטחים פחות מארנקי התוכנה, ולכן הם אינם נחוצים אם אתם רוכשים כמויות גדולות של קריפטו. אתה זקוק לארנק תוכנה למסחר פעיל, אך תוכל להשיג אחד לפני שתפתח חשבון בכל בורסה.

Coinbase היא אחת מחילופי המטבעות הפופולריים ביותר, בה תוכלו ליצור ארנק לרכישה ומכירה של ביטקוין ושאר מטבעות מטבעות. לאחר שהקמתם חשבון בבורסה, תוכלו להעביר כסף אמיתי לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת'ריום.

מספר גדל והולך של מתווכים מקוונים מציעים מטבעות קריפטוגרפיים כגון Sofi Active Investing, Tradestation ו- eToro. אפילו פייפאל נכנסת, ומאפשרת למשתמשים בארה"ב לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים.

המתווכים הטובים ביותר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים כוללים מתווכים מקוונים מסורתיים והחלפות מטבעות קריפטוגרפיות חדשות יותר

אתה גם רוצה לבדוק אילו מתווכים מציעים את הבונוסים הטובים ביותר לפתיחת חשבון כדי לראות אם אתה יכול לקבל קצת כסף נוסף.

ליתר ביטחון תצטרך להחזיק חשבון בבורסה לפני שתוכל לקבל חשבון

אם ברצונך לקנות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, יש לשקול צעדים אחרים. ישנן מספר בורסות מכובדות להשקעות מטבעות קריפטוגרפיים, כולל PayPal. בחירה בבורסה ידועה כמו Coinbase או PayPal נותנת לך אפשרות בטוחה יותר ומפחיתה את הסיכון להתקפה.
על מנת לשמוע פרטים מורחבים בתחום של קניית מטבעות קריפטו כדאי לבדוק כאן: bigshotnews.net

ארנק ביטקוין או מטבע קריפטוגרפי

הוא מקום לאחסון נכסים דיגיטליים. אם יש לך את הקריפטו שלך בבורסה ולא בארנק האישי שלך, יש לך שליטה על המפתחות הפרטיים לכסף שלך. זה גם נותן לך את האפשרות לחסוך כסף בבורסה כדי למנוע את הסיכון של פריצת הבורסה וגם לאבד את הכסף שלך.

במקרים רבים

החלפה כוללת חשבון ארנק להחזקת המטבע הקריפטוגרפי שלך. ארנקים חיצוניים בבורסה יכולים לכלול ארנקים חמים ממוחשבים, מבוססי אינטרנט, ארנקים קרים לא מקוונים שעובדים עם פובי אבטחה מסוג USB, וכן הלאה. אתה יכול גם להשתמש בבורסה מרכזית או באפליקציה סלולרית של הבורסה כדי להחזיק ביטקוין על שמך.

במקרים בהם בורסה אינה מאפשרת רכישת BTC או העברת כספים באמצעות כרטיס אשראי

תוכל להפקיד את BTC ישירות בבורסה. אם אתה קונה ביטקוין ברוב הבורסות, יש לך גם אפשרות להעביר את המטבעות שלך לארנק ביטקוין. אם אתה מחליף מטבעות קריפטוגרפיים ב- BTC, ניתן לרכוש אותו באופן מקוון.

בחר את הבורסה בה ברצונך להתחיל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים ותוכל לפתוח שם חשבון. הזן את כתובת הארנק שלך בבורסת היעד ואת הסכום ל- BTC שתרצה להעביר לבורסה.

תוכלו לבחור בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים כמו ביטקוין ואת'ריום. שלא כמו סוכני מניות, הבורסות אינן גובות עמלות עבור כל עסקה שאתה מבצע. בנוסף, תוכלו לקנות חלק קטן מהמטבעות ברוב הבורסות, וזה משתלם למשקיעים ראשונים.

זה מאפשר לך לקנות ולמכור שלושה סוגים של מטבע קריפטוגרפי

ביטקוין, את'ריום וליטקוין. כאשר אתה נרשם להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים, אתה יכול לקנות, למכור ולהחזיק מטבעות קריפטוגרפיים בקלות. היא יכולה לקנות או למכור כל אחד משלושת הסוגים העיקריים של מטבעות קריפטו: Bitcoin, Ethereum ו- Litecoin.

נהוג להשתמש בבורסה המאפשרת למשתמשיה למשוך את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם לארנקים האישיים שלהם לשם שמירה

למי שרוצה לסחור בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים, פונקציה זו לא משנה. בתיאוריה, מטבע קריפטוגרפי הוא מטבע וירטואלי שניתן להחזיק ולהפיץ ברשת. במציאות זהו נכס דיגיטלי שכמו מניות ואג"ח יכול לצבור או לאבד ערך. עם זאת, ניתן לשלב ביטקוין ו- IRA לארנק קריפטו טוב, לבורסה או ל- IRA.

מסחר במניות עם בעלי תפקידים יכול להיות מסוכן יותר מאשר השקעה במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין

בשנים האחרונות המטבעות הקריפטוגרפיים והחילופים שלהם התבססו יותר. בורסות ביטקוין מחברות בין קונים ומוכרים ובמקרים מסוימים משמשות כמתווכים או מתווכים.

תיווך מקוון והחלפת מטבעות קריפטיים NerdWallet בדק את ההצעות הנוכחיות הבאות בנושא מטבעות קריפטוגרפיים

קרא את הדו"ח של רובינודה לשבעה מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, ביטקוין מזומנים ואתריום. קרא דוח זה אודות Tradestation, המציע מסחר בחמישה מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, ביטקוין מזומנים ואתריום.

TD Ameritrade

הוא אחד המתווכים המובילים בשירות מלא בשוק, המספק לא רק גישה למוצרים מסורתיים כמו מניות ואג"ח, אלא גם הרחיב את ההיצע שלו לכלול חוזים עתידיים בביטקוין. מתווך אינטראקטיבי זה מאפשר לך לקנות חוזים עתידיים בביטקוין מבלי להחזיק ביטקוין. במקרה המתווך הזה, תוכלו לרכוש חוזים עתידיים בבורסת הסחורה בשיקגו, שם עולה חוזה 1,501 דולר לחמישה חוזי ביטקוין.

PayPal הזעזעה את ההמונים כאשר הודיעה על שירותה החדש שיאפשר למשתמשיה לרכוש ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמת התשלומים שהוקמה עד שנת 2020

כניסת PayPal לשוק המטבעות הדיגיטליים הביאה את הביטקוין למיינסטרים והגבירה את המוניטין שלה.

השקעה בקבוצת CME

המפעילה את אחת הבורסות הגדולות בחוזים עתידיים בביטקוין, היא דרך נהדרת לנצל את צמיחת המסחר בנכסים דיגיטליים. כפי שהזכרנו קודם, Square ו- PayPal מציעות למשתמשים שלהם שירותי מטבעות קריפטוגרפיים, כך שהם נמצאים במיקום טוב ליהנות מהשימוש הגובר בביטקוין ונכסים דיגיטליים אחרים.

דילוג לתוכן