מזותרפיה, שהונהגה בשנת 1952 על ידי הרופא הצרפתי ד"ר מישל פיסטור, היא הליך פולשני מינימלי שנמצא בשימוש נרחב באירופה ובמקומות אחרים לטיפול במגוון רחב של מחלות כמו פרקינסון, סרטן ואלצהיימר, כמו גם במחלות רבות אחרות. הרופא הצרפתי ד"ר מישל פיסטור פיתח וניהל את הטיפול ב- Mes בשנות החמישים ופיתח אותו במעבדתו באוניברסיטת פריז, שם טיפל בחולים עם סרטן מערכת העצבים המרכזית (CNS) ובמחלות נוירולוגיות אחרות.

הרופא הצרפתי ד"ר מישל פיסטור תיאר את הטכניקה

הכוללת הזרקת תרופות ישירות מתחת לעור, כטיפול הווריד הראשון לחולי אסתמה. אף שמזותרפיה משמשת כיום לצמיחת שיער, מייסדה, ד"ר מישל פיסטור, ניהל אותה לאחר שפגש סנדלר שלקה בהתקף אסטמה. הוא מצא כי שמיעתו של המטופל השתפרה ושל מטופליו.

למרות שמזותרפיה נחקרה כטיפול להפחתת כאב

בטיחות ותופעות הלוואי של ההליך לא אושרו, והטענה שהזריקות כמעט ללא כאבים מוגזמת, למרות שמזותרפיה אינה מכוונת כנגד שיער. הֶפסֵד. מזותרפיה נותרה טיפול שנוי במחלוקת המציע ירידה במשקל והצערת העור כחלופות לא פולשניות לטיפולי ליפופלסטיקה וצלוליטיס ככלי למודל גוף. במאמר זה נדון בהצערת פנים (mesolift ו- mesobotox) וטיפולי mes לטיפול בצלוליט. 1 תרופות מזטיות שהוצגו באירופה ובדרום אמריקה אינן מאושרות כרגע למטרות קוסמטיות.

מזותרפיה

היא צורה מיוחדת של מזותרפיה הנבדלת מביומותרפיה על ידי הזרקת תרופות הומיאופתיות והומוטוקסיקולוגיות במקום להשתמש ברפואה קונבנציונאלית. הוא משמש למאבק בשומן שטחי ובצלוליט בגוף, שם המטפל מזריק פתרון המסייע להפחתת השומן בכ -4 מ"מ. באופן דומה, ניתן להזריק חומרים פעילים העלולים לפרק שומן או צלוליט ישירות לאזור הבעיה באמצעות מזותרפיה. הטיפול ב Mes משתמש בקולגן ואלסטין כדי לעורר את צמיחתם של תאים חדשים, את התפתחותם של תאי עור בריאים ואת חילוף החומרים בתאים.

ניתן לשלב מזותרפיה עם טיפולים אחרים כגון ביומותרפיה, תרופות ביולוגיות וטיפולים הומאופתיים כדי למקסם את התוצאות.

לצוות מעבדת הנוער מגוון רחב של אפשרויות טיפול בתחום הטיפול במיקרו-מחט והתמקדותנו

היא בשימוש בטכניקה זו מדי חודש לביצוע מזותרפיה. אם אינך מכיר את הטיפול ב- Mes ומיקרו-מחטים ואולי שוקל אפשרות טיפול, הנה סקירה קצרה של אופן השימוש בהם ביחד איתם. טיפול זה הופך במהרה לטיפול פופולרי מאוד במרפאתנו והוא אחד הטיפולים היעילים והיעילים ביותר העומדים לרשות לקוחותינו. לקוחותינו זקוקים למחטי מיקרו (המכונות גם מחטי עור) מסיבות שונות.

מזותרפיה משמשת בניתוחים קוסמטיים, כולל טיפולי נשירת שיער לגברים ולנשים. הוא משמש גם להגדרת עצמות לחיים, הידוק גבות, הידוק עור רפוי, הבהרת עור פיגמנטי וטיפול בנשירת שיער.

ניתן להשתמש במזותרפיה גם בטיפול בכאבי גב

המבוסס על העיקרון של הפחתת רקמת צלוליטיס ושומן. מזותרפיה שומרת על תפקוד הרקמות הטבעי ואין עליה במשקל, בניגוד לשאיבת שומן בהונות, שאינה מטפלת בצלוליט. הטיפול בניקור מרובה המשמש לצלוליט הוא עוד פחות בולט וכמעט לא מורגש. למרות שטיפול בצלוליט הוא האופציה הפחות יעילה של מזותרפיה, היא יכולה להצליח אם היא מטפלת ברמה קלה של צלוליט.

משמעות הדבר

היא כי יש להחיל ולהידרש חומר הרדמה מקומי, מה שמעיד גם לכמה זמן השבתה הלקוח יכול לצפות. מזותרפיה מתאימה ביותר לאנשים שיש להם אזור עור מקומי שפשוט לא ניתן להסיח את הדעת על ידי תזונה בריאה ופעילות גופנית. בנוסף להסרת השומן הפשוטה מתחת לעור, טיפולי מזותרפיה ומילוי יכולים למקד גם לאזורים אחרים בגוף כמו העיניים, האף, האוזניים והפה. לפני השימוש בבוטוקס או חומרי מילוי כאלה, הספק עשוי לבקש ממך להימנע מפעילות גופנית מאומצת ולהישאר בשמש כמה ימים.

יש לציין כי תרופות לשימוש במזותרפיה למתאר גוף אינן מאושרות על ידי ה- FDA והאגודה האמריקאית לכירורגים פלסטיים אינה תומכת בשימוש במזותרפיה

Lipostabil, המשווק גם בשם Flabjab, Lipomelt ו- Lipodissolve (משומן משם) אינו מאושר כמוצר קוסמטי להפחתת שומן.

בשנת 1990

למשל, בוטוקס אושר על ידי ה- FDA רק כדי לשלוט בעוויתות שרירים בעפעפיים ובצוואר, אך הוא לא הוכיח שהוא יעיל לטיפול במחלה כלשהי, ורוב הרופאים משתמשים בה כדי לשלוט בעיקר קמטים בפנים. במהלך השנים מזותרפיה באמת צמחה לתחום האסתטי, שם יותר ויותר רופאים העוסקים ברפואה קוסמטית משתמשים בו כהצערת עור למתאר הגוף. טכניקה זו זכתה לפופולריות על ידי מישל פיסטור בצרפת, מה שמעיד על התועלת שלה במצבים קליניים שונים. בעקבות הצעתו התפשטה המגמה להחלת הטיפול בפתולוגיה של המטופלים 5 והיא משמשת כיום למגוון רחב של מחלות כמו סרטן, מחלות לב, סוכרת, דלקת פרקים וגידולים.