אחרי שספרנו את 18 הטרמפולינות הטובות ביותר לילדים ופעוטות, הגיע הזמן לראות מה מייצר טרמפולינה ומה מפרק אותו. טרמפולינה לפעוטות מקורה של SmarTrike היא ילד קטן מהנה, נוח, איכותי, זול, מגיל עשרה חודשים עד חמש ואופציה נהדרת לפעוטות.

כפי שהשם מרמז

מדובר בטרמפולינה לילדים, המשלבת טירה קופצנית ומגלשה. זה בעצם מיני טרמפולינה שתוכלו לשים בביתכם כדי שהילדים יוכלו לקפוץ אחד על השני ותוכלו לקפוץ עליהם. זכרו שבבריטניה כדאי שיהיה לכם מתחם לטרמפולינה ולרוב ילדים מתואמים יותר ויש להם איזון טוב יותר בטרמולינה מאשר מבוגרים והם מסתגלים מהר מאוד לנסות דברים חדשים וכיפיים. ישנם גם מגוון גדלים וצורות שונות לגילאים שונים ולמידות ילדים.

אם זה המקרה ואתה מוכן להעמיד טרמפולינה בגינה שלך

אז הטרמפולינות לרגליים הקטנות 7 הקטנות עשויות להתאים בדיוק בשבילך. נתונים סטטיסטיים רבים על טרמפולינות קשורים לעובדה שילדים שנמצאים בטרמולינה גדולה באוויר הפתוח נוטים יותר לקפוץ עם ילדים רבים אחרים במקביל. אז אם אתה קונה טרמולינה ויודע שיותר מאדם אחד יקפוץ בו זמנית, אתה צריך להיות בטוח שהוא יציב מספיק בכדי להתמודד עם משקלו המשולב. תלוי בגודל הטרמפולינה של הצמיג, ייתכן שתסתכל גם על "סולם טרמולינה".

טרמפולינה זו יכולה להיות בשימוש על ידי ילד בן שנתיים ללא בעיות

אך אם אתה רוצה אחד טיפה גדול מהגודל הסטנדרטי, אולי זה הכי טוב בשבילך. זו טרמפולינה טובה לילדים: היא מיועדת לבני 3-7, והטרמפולינות של Ft צריכות להיות גם בעלות הברית הנכונות כאן. ילד בן 7 ירצה בוודאי טרמבולין חיצונית גדולה יותר, כך שאם אתם כן, אתם עדיין רוצים את הטרמולינה 7 רגל הקטנה עם אותם צמיגים כמו ילדים בני 3.

אם יש לך ילד קטן שאוהב לקפוץ ולקפוץ, הטרמפולינה Little Tikes היא הדרך הנכונה. אם אתם מחפשים טרמבולין המעניק לילדכם לחץ קפיצה גבוה באמת, טרמפולינות Acon Air 4/6 הן הבחירה הטובה ביותר.

לטרמפולינות יתרונות רבים, אך היתרון העיקרי הוא בחצר האחורית הקטנה בה ילדכם יכול להשתעשע בקפיצה עליהם. לטרמפולינה Little Tikes יש גם מתחם גדול, וזה באמת חשוב לטרמפולינות גדולות יותר.

בהתאם לצרכים שלכם, תוכלו להשתמש בטרמפולינה בחוץ, אך גם ילדים בדירה יכולים ליהנות ממנה, וניתן ליהנות ממנה בחוץ או בחצר האחורית.

וודאו שכל הילדים

ללא קשר לגודל שלהם, מודעים להיבטי בטיחות במתקני טרמפולינה. אם תחליט להשתמש בטרמפולינה או לבקר איתו בבית, תוכל לנקוט בצעדים להגברת בטיחות ילדך לפני הקפיצה ולמנוע את נפילתו לגמרי. אם אינכם משיגים טרמפינגולינה לילדיכם, וודאו שיש מספיק מקום פנוי ובטוח סביבו. תוכלו להתקין כיסוי בטיחות או רשת סביב הטרמפולינות או לשים מחסומי בטיחות או רשתות סביב הטרמפולינות שלכם בכדי למנוע מילדכם ליפול מהם לחלוטין! ההחלטה לקנות טרמפולינה ולוודא שאתה מלמד ילדים כיצד לשחק עליו בבטחה וללמד אותם כיצד לעשות זאת בעצמם מפחיתה את הסיכון לפציעה.

הנה משהו לילדים בכל הגילאים: כאשר ילדכם קופץ על טרמפולינה, תוכלו להיות בטוחים בבטיחותו, מכיוון שהוא לא מוותר בקלות. עם כל הקפיצות והכיף בקפיצות בטרמפולינות הפופולריות בעולם, איננו יכולים לעשות זאת לבד.

כדי לבחור את הטרמפולינה הטובה ביותר עבורך, עליך לברר אודות סוגים שונים של טרמפולינות לילדים. ריכזנו עבורכם את כל היתרונות והחסרונות לטרמפולינות, כך שתוכלו לבחור את הטרמבולינר הבטוח והמושלם עבור ילדכם. עם זאת, עלינו לבחור אחד העונה על הצרכים והתקציב של משפחתך. כיום Springfree הוא אחד הטראמולינירים המדורגים הטובים ביותר בשוק, עם מגוון רחב של אפשרויות לילדים.

למרות שרוב ההמלצות מתייחסות למעשה לטרמפולינות חוץ

טרמפולינות פנים יכולות להיות מסוכנות באותה מידה. לכן, השתמשו רק בטרמפולינה העומדת בתקני הבטיחות ופקחו על ילדכם בכל פעם שאתם מתחילים. בכל פעם שילדיכם עולים על טרמולינה, זה עלול לגרום נזק ואתם רק צריכים להמשיך לצפות בהם. טרמפולינה ספרינגפרי היא אחת הטרמבולינות הבטוחות בעולם והיא עשויה מהחומרים האיכותיים ביותר והטכנולוגיה המתקדמת ביותר שקיימת בשוק. זהו מותג פופולרי ומיוצר ממיטב החומרים כגון נירוסטה, אלומיניום, פלדה וזכוכית, כמו גם רכיבים באיכות גבוהה.